Ateş Ölçer Kamera

Ateş Algılama Kamerası 2 metreye kadar mesafede yüksek ölçüm hassasiyeti sağlar. Gerçek zamanlı bir tarama sistemi olarak, Ateş Algılama Kamerası herhangi bir operasyonel gecikmeye neden olmaz. Kompakt boyutları sayesinde Ateş Algılama Kamerası herhangi bir uygulamaya entegre olur.

Ateş Ölçümü

Yüz Tarama

Analiz

tocs-sicaklik-olcer-kamera

Biyometrik Ateş Taraması ile Güvenliği Artırın

ates-olcer-kamera-1

Viral bir enfeksiyon söz konusu olduğunda, ateş en sık görülen semptomlardan biridir. Pandemi ile mücadelede, vücut sıcaklığını olağanüstü doğruluk ve hız ile ölçen bir termal kameradır.

Ateş algılama sistemi, son teknoloji sensör teknolojisini kullanarak insanların yüzlerini tarayarak vücut sıcaklığını ölçer. Kamera aynı anda 5 kişiye kadar ateş kontrolü yapabilir. Artan bir sıcaklık algılanırsa, sistem alarm verir, hatta otomatik erişim kontrol sisteminin bir parçası olarak erişimi reddeder.

ates-olcer-kamera-2

2 metre mesafeden yüksek doğruluk kameranın önemli bir özelliğidir. El tipi bir termometre kullanırken, önerilen güvenlik mesafesi korunamaz, bu da enfeksiyonlara daha hızlı yol açar. Buna karşılık, otomatik Ateş Algılama Kamerası herhangi bir ek işletim veya personel gerektirmez ve sonuç olarak ekstra güvenlik sağlar.

Uygulama Alanları

Alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, oteller, fabrikalar, ofisler, havaalanları, ticaret fuarları gibi bir alanda kullanıma uygundur.

Hastaneler

Okullar

Fabrikalar

Ticaret Merkezleri